O NÁS

Adventura s. r. o. – Škola sportů a pobytu v přírodě byla založena v roce 2001 a jako první cestovní kancelář v ČR získala akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR pro pořádání průvodcovských kurzů. Je oddělením CK Adventura, která se zaměřuje na pořádání kurzů pro průvodce vycházejících z legislativy ČR a otevřených kurzů pro širokou veřejnost. Prostřednictvím kurzů se snažíme předávat naše dlouholeté zkušenosti z oblasti cestování a provozování některých sportovních odvětví.

Adventura s. r. o. je největší českou cestovní kanceláří s poznávacím a sportovním programem, založenou v roce 1990. Od počátku své existence se zaměřuje zejména na nevšední, poznávací i sportovní programy v Evropě a ve světě a každoročně s ní vycestují klienti do 82 zemí světa napříč 5 kontinenty.

Adventura s. r. o. je složena z několika subjektů, které se specializují na určitý produkt nebo regiony. Součástí společnosti jsou kromě klasické cestovní kanceláře Adventura také China Tours zaměřená především na Čínu, Indii a JV Asii, dále Adventura Teambuilding tvořící především firemní kurzy, Pragia zaměřená na návštěvníky z ciziny a Adventura Firemní cesty specializovaná na zajištění motivačních a incentivních akci do zahraničí.

Adventura s. r. o. spolupracuje s mnoha subjekty cestovního ruchu na celém světě a disponuje špičovými profesionálními průvodci a instruktory. Naší výhodou jsou dlouholeté zkušenosti s netradičními a outdoorovými programy a kurzy, které pečlivě připravujeme při zachování maximální bezpečnosti klienta a individuálního přístupu.

Adventura s. r. o. je držitelem řádné koncese, je pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNIQA, se kterou má exkluzivní smlouvu a jako jediná společnost v ČR má v základním pojištění zahrnuty i sportovní aktivity. Adventura s. r. o. je řádným členem Asociace cestovních kanceláří ČR.

Škola sportů
a pobytu v přírodě

Adventura s. r. o.
Voroněžská 20
101 00 PRAHA 10

Tel.:  +420 271 741 734-6
         +420 604 717 417
Fax.: +420 271 741 737
Mail: info@skolasportu.cz