VÍKEND NA SKALÁCH

PRO ZAČÁTEČNÍKY A POKROČILÉ

Dle termínů je kurz rozdělen na začátečníky a pokročilé
Začátečnický kurz lze absolvovat bez předchozích zkušeností
Kurz pro pokročilé - pro zdokonalení lezecké techniky
Lezecké oblasti na Táborsku

Sportovní lezení na skalách získává každým rokem nové zájemce a nadšence. Ideálně si odpočinete od všedních starostí a plně se soustředíte na volný pohyb po skále. Vše probíhá v zachovalé jihočeské krajině, v nepříliš navštěvovaných skalách na Táborsku. Jedná se o skalní městečko se širokým výběrem lehkých cest, kde poprvé směle vykročíte po vertikále. Navazující kurz pro pokročilé je určen nejen absolventům kurzu začátečnického, ale i těm, co sami začali lézt po skalách a rádi by se zdokonalili v lezecké technice.

1. Sraz v 19:30 hod. v Plané nad Lužnicí v centru před penzionem U Lužnice. Vzájemné představení se, seznámení s programem a povídání o lezeckých oblastech na Táborsku.
2. Teoretický a praktický výcvik na Choustníku – orientace ve skalách podle průvodce, uzlování, jištění prvolezce, slaňování a samozřejmě i lezení (8–17 hod).
3. Zopakování a procvičení dovedností z předešlého dne, praktický výcvik ve dvou oblastech v údolí řeky Lužnice pod Táborem. Ukončení výcviku v odpoledních hodinách (8–17 hod)

Více informací a aktuální termíny naleznete ZDE

KURZY PRO VEŘEJNOST

Škola sportů
a pobytu v přírodě

Adventura s. r. o.
Voroněžská 20
101 00 PRAHA 10

Tel.:  +420 271 741 734-6
         +420 604 717 417
Fax.: +420 271 741 737
Mail: info@skolasportu.cz