KURZY PRO VEŘEJNOST

Adventura – Škola sportů a pobytu v přírodě, jak již částečně napovídá název, nabízí již více než 5 let sportovní kurzy pro širokou veřejnost.

Lákají vás skalní výstupy, jištěné cesty nebo ledovce, ale nevíte, jak na to? Bojíte se divoké vody? Nebo si chcete jen vyzkoušet nový druh sportu? Tak právě pro vás a pro všechny, kteří se chtějí naučit něčemu novému, nebo se v daném oboru zdokonalit, je zde naše Škola sportů a pobytu v přírodě.

Naše kurzy vám umožní naučit se novým dovednostem (nebo se ve stávajících zdokonalit) pod individuálním vedením zkušených instruktorů. Disponujeme týmem špičkových průvodců, lektorů a spolupracovníků, kteří mají profesionální znalosti prověřené v extrémních situacích po celém světě. V rámci kurzů vám zapůjčíme kvalitní vybavení potřebné pro vykonávání zvolené aktivity.

KURZY PRO VEŘEJNOST

Škola sportů
a pobytu v přírodě

Adventura s. r. o.
Voroněžská 20
101 00 PRAHA 10

Tel.:  +420 271 741 734-6
         +420 604 717 417
Fax.: +420 271 741 737
Mail: info@skolasportu.cz